Klima Servisi

0212 320 98 95

Kağıthane Diamond Electric
Klima
Servisi

Kağıthane Diamond Electric Klima Servisi olarak Kağıthane ilçesinde bütün markalar için klima servisi hizmeti sunuyoruz.

Kağıthane Diamond Electric Klima Servisi

Profesyonel

klima tamir, bakım, montaj

Kağıthane Diamond Electric Klima Servisi olarak klima bakımı, klima tamiri, klima montajı, klima gaz dolumu gibi işlemleri gerçekleştiriyoruz. Kağıthane Diamond Electric Klima Servisi’nden aynı gün içerisinde yararlanmak bu telefon numarasını arayabilirsiniz. 0212 320 98 95.

Kağıthane Diamond Electric Klima Servisi

Kağıthane Diamond Electric Klima Servisi sıcak yaz gün ve soğuk kış günlerinde yanınızda. Yılın bu dönemlerini rahat geçirmek için klimaya ihtiyaç duyulur. Klimaya en çok ihtiyaç duyduğumuz bu dönemlerde arızalanması, işlevini yitirmesi oldukça can sıkar. Kağıthane’de ısıtmayan ve soğutmayan Diamond Electric klimalar için Kağıthane Diamond Electric Klima Servisi’ne başvurabilirsiniz. Kağıthane Diamond Electric Klima Servisi’ne Diamond Electric klimada ortaya çıkan her türlü sorun için başvurabilirsiniz. Kağıthane Diamond Electric Klima Servisi’nin gerçekleştirdiği parça değişimi, gaz dolumu gibi işlemler bir yıl boyunca garanti kapsamındadır.

Adresi

İstanbul

Türkiye

İletişim

Tel: 0212 320 98 95

Servisi Ara